Kajak kanu klub Zagreb

• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

55. Minhenski slalom, 03-04.10.2009.

Mala ekipa, nadasve hrabra, krenula je iz Zagreba u petak (2.10.2009.) u jutarnjim satima put Njemačke i Minhena. Kadetska ekipa: Kuftinec, Korpes, Lončar, Džinev u kajaku te Mrva i Kostić-Križan u kanuu. Strašni seniori Čola i Karamarko (KK Končar), i ja kao trener.

Čim smo stigli dečki su obavili trening po sunčanom vremenu, te smo našli smještaj u jednom od klubova blizu staze. Za informaciju, staza se nalazi u elitnom djelu Munchena, Tallkirchen (tamo gdje je zoolški vrt).

Nakon svega otišli smo U-bahnom na Oktoberfest jer je to tradicija. Mlađi dio ekipe uživao je u vratolomijama luna-parka, a stariji dio tima Lövenbräu i Paulaner pivicama.

Sama utrka za male kajakaše rezultatski nije urodila plodom dok su kanuisti bili puno uspješniji. Filip Kostić-Križan je osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju.

Od seniora Karamarko je osvojio 3. mjesto što procjenjujem uspjehom, dok je Čolič zauzeo 7. mjesto što i nije loše u ovoj konkurenciji kajakaša.

Najvažnije je da smo iskoristili lijepo vrijeme i dobru vodu za treninge na stazi i ispod nje.

Povratak je uslijedio u nedjelju na večer.