Kajak kanu klub Zagreb

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dobrodošli!

KljukanUpravo ste došli na nove internet stranice Kajak kanu kluba Zagreb. Prve su stranice bile postavljene povodom 70. godišnjice Kluba. Za novo izdanje stranica nismo imali neki poseban povod. Već je bilo vrijeme da ih osvježimo i oživimo te da postanu jedno od mjesta gdje će naši članovi i ostali zaljubljenici u ovaj lijepi sport moći pronaći korisne informacije o našemu klubu i sportu.

Između ostalog, na ovim ćete stranicama naći sve informacije o našemu klubu: o njegovoj povijesti i razvoju, o našim natjecateljima, trenerima, najvećim uspjesima kluba i njegovim članovima, školi kajaka... Tu ćete pronaći još podosta informacija o samom kajakaštvu, posebno kajakaštvu na divljim vodama, čime se i bavi naš klub.

Klub je u današnje vrijeme isključivo natjecateljski orijentiran, što znači da mu je cilj stvaranje vrhunskih kajakaša i kanuista na divljim vodama, s  naglaskom na zanimljivoj slalom disciplini, koja je spoj brzine, snage, tehnike i snalažljivosti.

Naravno, klub je otvoren i za sve oblike rekreacijskoga kajakaštva i druženja po rijekama.

 

Kalendar

<<  Prosinac 2021  >>
 Po  Ut  Sr  Če  Pe  Su  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031